Štěňata – Vrh B – Beloved (2022)

Kaila
Arny
rodokmen štěňátek

Člověk míní, život mění…..
Dovolte mi představit radostnou novinu ch.s. Black Shade Lara🐾 Kaily březost byla dnes potvrzena a my doufáme, že se nám v půlce června narodí krásná, zdravá flatí miminka♥. Jako otce štěňátek byl vybrán pes, kterého znám osobně a zaujal mne nejen svým vzhledem, ale milující povahou♥ a skvělým rodokmenem.
Jeho chovatelka mi o něm napsala :3. a poslední vrh M úžasné feny Geisha Oasis of Peace a finského psa Sniffens Star of Paronis chovatelské stanice Oasis of Peace patří mezi mé velmi oblíbené pro svou vyrovnanou exteriérovou kvalitu a velké nadšení pro práci. Jedná se také o velmi zdravý a celkově velmi povedený vrh. Jsou to psi správné velikosti, délky těla a správné síly kostry, s velmi bohatým osrstěním, s krásnými nůžkovými skusy a typem, který je mému chovatelskému srdci velmi blízký. Arny se svou mladou majitelkou, pro kterou je Arny prvním psem, společně dokázali uspět jak na loveckých zkouškách, tak získali mnoho výstavných úspěchů a titulů jako například šampionát, klubový vítěz, vítěz celé výstavy (BIS) a vím, že ještě mnoho dalších je čeká. Co mě, jako chovatele velmi těší, že Arny není jediným výjimečným psem z vrhu. Na letošní speciální výstavě retrívrů, kterou posuzovala dlouholetá a zkušená chovatelka flatů, na kterou se přihlásil rekordní počet psů plemene FCR, Arny vyhrál třídu pracovní, jeho bratr třídu otevřenou a jeho sestra se umístila 5. ve třídě otevřené. A ráda bych zmínila i jejich další sestru, která minulý rok získala ocenění Evropský vítěz na evropské výstavě v Budapešti. Jsem ráda, že si chovatelka Tereza Vaňková vybrala Arnyho pro svůj chov a jeho kvalitní geny, které jsou umocněny množstvím velice kvalitních flatů v jeho rodokmenu, budou využity v chovu. Vím, že o štěňátka v chovatelské stanici Black Shade Lara bude skvěle postaráno a že štěňátka dostanou ten nejlepší základ do svých nových životů. Pro jejich majitele bude Tereza skvělou oporou i v budoucnu………tímto jí a Adélce moc děkuji ♥ Kaila v minulosti dokázala, že je skvělou chovnou fenou, milující matkou a dává vyrovnané vrhy ♥ více o ni na našich webových stránkách.

Kaila v noci ze 17. na 18.června přivedla na svět 8 krásných zdravých štěňátek.Tři chlapečky a pět holčiček♥ Všem se daří dobře a my se moc těšme na čas se štěňátky ,než se nám rozeběhnou do nových domovů.

přípravy
50.den březosti
8 malých pokladů je na světě
,,BELOVED“