Adyn

Ottimo Pearly od Ivanského jezera

1st Yearling & 1st Mid Limit Cruft 2020, CZJCH, NW-19, NW-20, CW-19 RKCZ, CW-20 KCHLS, CHSK, BIG, BIG Junior, 5x BOB, 2x BOS, 3x BOJ, 3x CACIB, Winner of the Vysočina region

chovná fena Flat Coated Retriever
narozena: 1. 7. 2018

Zdraví

DKK 0/0 (HDA/A) negativní, DLK 0/0 (ED0/0) negativní
oči čisté, gonio negativní (19.6.2020)
výška: 60cm, chrup: úplný, nůžkový
barva: BBEE (nenese hnědou ani žlutou)

Tituly

Český junior šampion
Slovenský junior šampion
Slovenský šampion
Český šampion
Klubový šampion RK-CZ
BIS Junior
BIS
BIG Junior
BIG
5x Best of Breed
2x BOS
3xBOJ
3x CACIB
Winner of the Vysočina
National winner -19, NW-20
Club winner-19 RKCZ
Club winner-20 KCHLS
Qualification Cruft 2019, 2020
1ST YEARLING and ST MID LIMIT CRUFT 2020

Zkoušky

OVVR plný počet bodů
V loveckém tréninku

O Adyn

Adyn je moje první fena narozená u nás (vrh Ottimo). Tato fenka u nás zůstala tak nějak náhodou a my jsme velmi šťastní, že se tak stalo.

Adyn je spojením dvou uspěšných rodičů – naší feny Kaily a úžasného psa Luckyho – ,,Lucky“ Caci´s Dark Chocolate of Love – importovaného ze Švédska, žijícího v chovatelské stanici Oasis of Peace. Luckyho rodiče mají na kontě mnoho šampionátů a jejich syn je nádherný představitel plemene Flat Coated Retriever. Umístil se na takových výstavách jako je prestižní Crufts Dog Show v Anglii, na Evropské výstavě v Norsku, nebo světové výstavě v Německu. Je také využíván v lovecké praxi a jeho povaha je milá a velmi přátelská.

Adyn zdědila po svých rodičích perfektní exteriér i povahu. Je to velmi milá, neustále vrtící ocasem, mazlivá a nekonfliktní fena s velkou chutí a zápalem pro práci. Ve svých pouhých dvou letech získává na výstavách první místa a už jako mladá fena získala tituly Best of Breed na mezinárodních soutěžích.

Její nezapomenutelný úspěch z letošní (2020) CRUFTS Show v Anglii byly hned dvě první místa ve třídě Yearling a Mid Limit. Hodnotili ji různí rozhodčí a specialisté na plemeno a mohu říci, že Adyn je pro nás splněný chovatelský sen.

„Stood out in this class. She has an eye-catching profile, lovely reach of neck into well laid shoulder. She has a correct straight front with good bone and sloping pastern. She is deep through brisket with spring to rib. She has good overall angulation. Her movement was steady with style has and drive.. Put down in lovely coat and condition. On the move she strode out well keeping her topline.“

CRUFTS DOG SHOW 2020

Rodiče

otec
Caci's Dark Chocolate of Love

Caci’s Dark Chocolate of Love (import Švédsko)

MultiJCH, MultiCH, MultiWinner
OVVR, PZ, KPZ, SZVP
DK A/A, DLK 0, PL čisté, oči čisté

matka
Jaffetuoso Kaila od Ivanského jezera

Jaffetuoso Kaila od Ivanského jezera

MultiJCH,MultiCH, NationalWinner,ClubWinner
OVVR, WT-E
DKK A/A, DLK 0, oči čisté

Pedigree

Galerie